skolici-stredisko-civa-trans - | CIVA Trans
Novinky

Školící středisko CIVA trans Rovná

Nabízíme Vám ideální místo pro jednání s Vašimi spolupracovníky, obchodními partnery a klienty. Najít v dnešní době kvalitní, dostupné a hlavně cenově přijatelné prostory, které by vyhovovaly Vašim představám je velice obtížné.


Naše prostory Vám dávají jedinečnou možnost pořádání seminářů, konferencí, školení, kurzů, tréninkových programů, rekvalifikačních kurzů a mnoha dalších akcí. Jsme pro Vás schopni zajistit školící místnost pro
30 osob.


Školící místnost je vybavena dataprojektorem, promítacím plátnem, laserovým ukazovátkem, popisovací tabulí a flipchartem. Učebna je klimatizovaná, intenzitu denního světla lze pohodlně regulovat. Samozřejmostí je wi-fi připojení k internetu.


Společnost Civa Trans Rovná se nachází cca 5 km od Strakonic - směr Praha. Má své vlastní velké parkoviště, pro firemní i soukromá vozidla Vašich klientů. Také Vám můžeme nabídnout dopravu klientů našimi firemními autobusy, za zvýhodněné taxy.


K Vaší maximální spokojenosti je třeba i dobrého jídla a pití. To vše Vám zajistíme. Ve firemní restauraci Vám připraví menu dle Vašeho přání a objednávky. V rámci školení jsme schopni průběžně doplňovat občerstvení na základě Vaší předchozí objednávky.


Pokud budete potřebovat ubytování, zajistíme ho pro Vás v našem partnerském hotelu.
Nabídneme v našem regionu Vaše školení a pomůžeme Vám obsadit školící centrum.Ceník pronájmu:


Školící místnost CIVA trans:
390,- Kč/hod.
2 400,- Kč/den

Obědové menu pro 1 osobu: 79,-Kč
Občerstvení včetně kávy pro jednu osobu - dle domluvy a požadavků školitele


Pro více informací volejte:

Martin Jánský
mobil: 734 683 416
tel.: 383 350 105
poptávku můžete zaslat na email: martin.jansky@civatrans.cz
 

Václav Cimburek CIVA trans, Rovná 85, 386 01 Strakonice

Rovná - tel.: 383 350 111, fax: 383 350 195, e-mail: recepce@civatrans.cz   |   České Budějovice - tel.: 387 699 411 - CZ | EN | SP