Autodoprava - Autobusová doprava | CIVA Trans
Novinky

Autobusová doprava

Autobusová doprava

Divize osobní přepravy disponuje v současné době dvěma autokary, vhodnými zejména pro dálkovou přepravu. Autobusy jsou vzhledově i ergonomicky zdařile vypracované a zajišťují pohodlí i pro dlouhé cestování. Karoserie SIDERAL jsou postaveny na podvozku zn. VOLVO od španělského dodavatele nástaveb SUNSUNDEGUI.

Standardem každého vozu je klimatizace, WC, chladící box na nápoje, box na podávaní teplých nápojů, audio a video okruh. Každý z  autobusů je v patřičném technickém stavu, vybavený osvědčením o každoroční pravidelné technické kontrole a dalšími doklady potřebnými
pro bezproblémovou přepravu osob po celé Evropě.

Samozřejmostí je přistavení absolutně čistých vozidel a vybavení řidičů dostatečným valutovým krytím (hotovostí nebo platebními kartami) pro úhradu všech služeb spojených s přepravou v zahraničí.

 

Kapacita:

  • 1x dvounápravový autobus Volvo B12, obsaditelnost 49 + 1 místo
  • 1x třínápravový autobus Volvo B13, obsaditelnost 57 + 1 místo

 

Nabídka - poptávka dopravy:

Ceny jednotlivých přeprav jsou předmětem smlouvy o provedení přepravy a ceny jsou uváděny jako ceny smluvní. Jejich konečná cena může být ovlivněna vícenáklady na přepravu (trajekt, mýtné, parkovné a jiné poplatky).

 

Kontakt na dispečera autobusové dopravy:

Hana Cimburková

tel.: 383 350 132

mobil: 606 646 608

e-mail: hana.cimburkova@civatrans.cz

 

Autobusová doprava
 

Václav Cimburek CIVA trans, Rovná 85, 386 01 Strakonice

Rovná - tel.: 383 350 111, fax: 383 350 195, e-mail: recepce@civatrans.cz   |   České Budějovice - tel.: 387 699 411 - CZ | EN | SP